1. Kardio zóna a posilovna
  2. Osobní trenér
  3. Aerobic
  4. Relaxace
  5. Solárium
  6. Masáže
  7. Péče o obličej a tělo
  8. Fitness bar
  9. Ostatní služby
  10. Ceny

Naše služby

zpříjemnění Vašeho pobytu u nás


 

 

 

Relaxace

Bazén

Voda v bazénu je speciálně čištěna solí, aby byla co nejšetrnější vůči Vaší pokožce. Trysky umístěné na boku a dně bazénu Vám výtečně promasírují lýtka či plosky nohou. Teplota vody je standardně udržována na 30°C.

Ať budete plavat či jen lenošit na lehátkách kolem bazénu, balzámem na duši pro Vás bude jiště pohled na oblohu nad Vámi. Díky unikátní prosklené střeše si můžete užívat hladivého doteku slunečných paprsků, své kouzlo ovšem mají i sněhové vločky, kapky deště nebo pohled na večerní oblohu.

 

Jacuzzi

Jacuzzi s vodou o teplotě 36°C se nachází vedle plaveckého bazénu.

 

Sauna

Suché finské sauny se nacházejí v oddělených dámských a pánských šatnách. Každá sauna je doplněna ochlazovacím bazénkem s teplotou vody 7°C. K relaxaci po sauně můžete využít lehátka okolo bazénu, v letních měsících také lehátka umístěná na zahradě hotelu.

 

Relaxační zóna

Pro zpříjemnění Vaší návštěvy a k Vaší dokonalé relaxaci jsme pro Vás vybudovali novou relaxační zónu, kde můžete nerušeně odpočívat a vychutnávat si vzácné chvíle klidu.

 

Letní zahrada

Součástí Health Club & Spa je letní zahrada určená pro relaxaci a opalování. Otevřena je za slunečného počasí vždy od 10:00 do 19:00 hodin a kromě opalovacích prostředků, oblečení a občerstvení Vám na požádání můžeme zajistit také relaxační masáž. Pravidla pro návštěvu zahrady naleznete zde.

 

Strečinková místnost

Health Club & Spa Vám nyní nabízí nově vybavenou místnost určenou pro strečink, ve které naleznete velkoplošná zrcadla, cvičební balony, strečinkové podložky, švihadla a malé činky. Strečinková místnost