1. Kardio zóna a posilovna
  2. Osobní trenér
  3. Aerobic
  4. Relaxace
  5. Solárium
  6. Masáže
  7. Péče o obličej a tělo
  8. Fitness bar
  9. Ostatní služby
  10. Ceny

Naše služby

Nechejte se hýčkat


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masáže

Pokud máte málo energie, trpíte stresem, cítíte se unavení a trápí Vás bolesti zad, krční páteře nebo nohou, dopřejte si alespoň hodinu odpočinku při masáži a relaxaci v našem Health Club & Spa. Zapomeňte na chvíli na celý svět. Vaše bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a Vy budete odcházet jako znovuzrození.

Vybírejte z naší Nabídky masáží a poznejte pravé „umění relaxace".

Švédská masáž
Slouží k navození dokonalého uvolnění svalů, napomáhá lepšímu krevnímu oběhu a podporuje regenerační schopnost celého těla. Různé typy masážních hmatů se zaměřují na konkrétní části těla nebo řeší tělo jako celek. Terapeut vyhoví Vašim požadavkům - zaměří se na záda, nohy, chodidla, ruce, obličej, hlavu či šíji.

1.300 Kč/30 min. 1.800 Kč/60 min. 2.300 Kč/90 min.

Antistresová relaxační masáž
Jemnější forma švédské masáže Vás hýčká příjemným tlakem, jemnějším provedením hmatů. Zaměřujeme na práci s energií těla a úžasného pocitu plynulého průběhu masáže. Při masáži si sami můžete určit, které části těla chcete věnovat zvýšenou péči, kde cítíte nejvíce nahromaděného stresu. 

1.300 Kč/30 min. 1.800 Kč/60 min. 2.300 Kč/90 min.

Hloubková masáž zad a šíje - Kancelářská masáž
Speciální kombinace tahů a hmatů, které uleví napětí v oblasti zad, šíje, ramenních svalů, bederní páteře a v delší variantě i horních končetin. Kancelářská masáž je vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání. Po domluvě s terapeutem lze zvolit techniku bez použití olejů - tlakovou masáž Bowenovy terapie či prvků z thajské klasické masáže. 

1.300 Kč/30 min. 1.800 Kč/60 min.

Havajská masáž Lomi Lomi
Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem. Masážní technika spočívá v plynulých rytmických pohybech pomocí prstů, dlaní, předloktí i loktů. Může připomínat pocit jemných vln pohybujících se po celém těle. Tato masáž odstraňuje velké množství fyzických i energetických blokád a dochází při ní k harmonizaci organismu. 

1.300 Kč/30 min. 1.800 Kč/60 min.

Masáž lávovými kameny
Poznejte kouzlo luxusní masáže horkými lávovými kameny, které dokonale prohřejí tělo a dostanou Vás do absolutní relaxace. Lávové kameny, nahřívané ve vodní lázni, pomáhají při masáži odstranit blokace a rozproudit energii ve Vašem těle. Ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné teplo. Ke zvýšení efektu se při masáži používají exotické vonné oleje, které umocní kouzlo masáže. 

1.900 Kč/60 min. 2.500 Kč/90 min.

Masáž s tělovým peelingem                                                                                        Komplexní regenerační péče těla spojená s unikátní masáží. Peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, obnovuje tak pokožku, a připraví Vás na následující blahodárnou masáž olejem se zvláčňujícími účinky. Masáž zregeneruje Vaše unavené tělo a uvolní z nervového a svalového napětí. Vaše pleť a pokožka bude sametově hebká a zdravěji vypadající. Příjemná vůně přispěje k dokonalému uvolnění. Můžete si vybrat z různých druhů peelingu: cukr, káva, kokos a mořská sůl. 

2.100 Kč/60 min. 2.600 Kč/90 min.

Reflexní masáž chodidel
Jedno z neuvěřitelně příjemných relaxačních ošetření. Reflexní masáž chodidel je akupresurní terapie, kdy se vyvíjí tlak na určité body na nohou a působí preventivně nebo léčivě na celé tělo. Napomáhá celkové relaxaci a tělo má možnost se léčit samo a fungovat více efektivně. 

1.300 Kč/30 min.

Buddha Classic
Tradiční tlaková masáž bez použití oleje. Přírodní terapie, která napomáhá pohyblivosti, relaxaci a vyrovnání energií. Tradiční léčivé umění, které se užívá více než tisíc let, kombinuje akupresurní terapii a protahování celého těla. Vychází z budhismu, principů jógy a práce s energiemi. Budete se cítit vyrovnaně a odpočinutě. 

1.800 Kč/60 min. 2.300 Kč/90 min.

Queen's Park
Revitalizační jemná masáž teplým aromatickým olejem, spojená s akupresurou a reflexologií, je určena pro mimořádně unavené svaly, pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání. Výsledkem působení na akupresurní body, ležící na energetických drahách je celkové uklidnění a dosažení harmonie ducha a těla.

1.800 Kč/60 min. 2.300 Kč/90 min.

Luxusní aroma masáž "InterContinental"
Mimořádná aromaterapeutická masáž sestavena na míru Vašemu tělu a potřebám. Jedná se o kombinaci těch nejlepších technik a hmatů, co Vám může náš terapeut/terapeutka nabídnout. Součástí procedury je také uvolňující 30 minutová masáž chodidel. Nezapomenutý zážitek pro Vaše smysly, kdy jsou využívány kromě teplých olejů a aromaterapie také např.hedvábné šátky pro senzuální zážitek. Rozmazlete se luxusem a vyjimečnosti. 

2.600 Kč/90 min. 2.900 Kč/120 min.

Důležité informace:

REZERVACE
Doporučujeme Vám si vybranou masáž rezervovat předem na telefonním číslem 296 631 525. Maséři jsou pro Vás k dispozici denně od 13:00 do 22:00 hodin. Pokud byste si Vaší masáž přáli již dříve, budeme rádi, když si Vaší rezervaci vytvoříte s minimálně s hodinovým předstihem.

VČASNÝ PŘÍCHOD
Prosíme, dostavte se 10 minut před začátkem masáže. Pokud se opozdíte, Vaše masáž bude zkrácena. Pro zamezení zpoždění následujících masáží, končí všechny masáže striktně dle rezervovaného času.

ZDRAVOTNÍ STAV                                                                                                                                             Pokud trpíte vysokým krevním tlakem, alergiemi, srdečními obtížemi či jinými zdravotními problémy, nebo jste-li v jiném stavu, nezapomeňte o této skutečnosti informovat maséra nebo recepční Health Club&Spa.

CO SI OBLÉCI
Pokud jste hotelovým hostem, doporučujeme Vám přijít v županu a pantoflích, které jsou k dispozici na hotelových pokojích. Župan a pantofle jsou též k dispozici na recepci Health Club&Spa.